Filmy homoseksualizm, relacja matka-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje homoseksualizm, relacja matka-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Betty Suarez to inteligentna, twarda i wytrwała, ale także wrażliwa i uczuciowa dziewczyna. Ma nadzieję, że jej kwalifikacje pozwolą znaleźć pracę w korporacji Meade Publishing. Fakt, że nie jest stereotypowo ładna, początkowo sprawia, że nie zostaje zatrudniona w magazynie „Mode”, będącym biblią mody. Jednak w redakcji panuje zamieszanie, a żądni władzy menedżerowie walczą o wpływy. Mając nadzieję na opanowanie sytuacji, wydawca powierza swojemu pozbawionemu doświadczenia synowi, Danielowi, stanowisko redaktora naczelnego. Zatrudnia też Betty jako asystentkę Daniela po tym, jak przyłapuje syna, pierwszego dnia pracy, w kompromitującej sytuacji z sekretarką. Z początku Daniel okropnie traktuje Betty i stara się ją zmusić do rezygnacji, jednak wkrótce dostrzega jej potencjał i oboje łączą siły, tworząc bardzo sprawny zespół.
Przebiegła arystokratka Mary Villiers nie cofnie się przed żadną intrygą, aby wynieść swojego urodziwego i popularnego na dworze królewskim syna George'a na szczyty władzy.
Uwielbiany przez widzów, przebojowy serial TVP. Nadawany jest nieprzerwanie w TVP2 od września 2007 r. Serial Barwy szczęścia jest drugim – po M jak miłość – najbardziej lubianym serialem telewizyjnym, co pokazuje liczba widzów zasiadających przed telewizorami, by śledzić bohaterów. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, inni dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie.


Główny bohater, tak jak pozostali pracownicy oddziału, mierzy się z problemami brytyjskiej (choć śmiało powiedzieć można, że każdej) służby zdrowia. Niekończące się nadgodziny z destrukcyjnym wpływem na prywatne życie, niedofinansowanie, przeciążony personel, który stara się walczyć o zdrowie pacjentów z należnym profesjonalizmem i empatią, mimo pogłębiającej się frustracji. Ten boleśnie szczery obraz przedstawiony został w bardzo wyważony i jednocześnie zabawny sposób, zachowując idealny balans między komedią a dramatem.
Khemtid od początku studiów rywalizuje z Garnwelą, chłopakiem, który swoimi argumentami podczas każdej dyskusji wyprowadza go z równowagi. Próbując znaleźć jakieś kompromitujące fakty z życia swojego konkurenta, dowiaduje się, iż ten występuje w klubie nocnym jego matki. I chociaż do tej pory Khemtid był pewien, iż jest to miejsce oparte na prostytucji, zauroczony występem scenicznym Weli wchodzi do świata klubów nocnych, które z nierządem nie mają nic wspólnego...
Sławna aktorka Sophie Bernard przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewidzianym synem. W innej części miasta, ratownik medyczny – Pierre, zmaga się z konsekwencjami mrocznej przeszłości. Jedynym jego wsparciem pozostaje pielęgniarka Marie, z trudem utrzymująca porządek na ostrym dyżurze. Nieoczekiwanie, losy całej czwórki przetną się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawni głęboko skrywane tajemnice.

Z daleka

6,6
Armando to bogaty mężczyzna w średnim wieku, który wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Śledzi także podstarzałego biznesmena, z którym wydaje się go łączyć traumatyczna przeszłość. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem ma dość gwałtowny przebieg, ale nie zmniejsza to fascynacji tego samotnego mężczyzny silnym i przystojnym nastolatkiem. Dzięki zachęcie finansowej Elder regularnie odwiedza Armanda, co owocuje powstaniem niespodziewanie intymnej relacji...

Słoń

6,3
Dwudziestodwuletni Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Poznaje Dawida, z którym wkrótce zaczyna go łączyć uczucie.
Młody, czarnoskóry gej, odrzucony przez matkę i mający niewiele możliwości na przyszłość, postanawia wstąpić do amerykańskich sił zbrojnych, robiąc wszystko, by odnieść sukces w systemie, który odrzuciłby go na bok.
Film Kochankowie z Marony jest ekranizacją opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza. Wieś Marona położona nad pięknym jeziorem z sanatorium dla przewlekle chorych; i dwoje samotnych bohaterów. Miłość wiejskiej nauczycielki do pacjenta sanatorium - głęboka, intensywna, wymagająca poświęceń, niemal od początku nacechowana tragizmem. Jest jeszcze ten trzeci, jego przyjaciel, który nie chce usunąć się w cień... Tworzy się niezwykły trójkąt. Eros i Thanatos - miłość i ciemne strony życia – gdzieś na końcu świata. [opis dystrybutora]
Słowa kluczowe

Proszę czekać…